Звіт про виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Звіт про виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про виконання виконавчим комітетом Жмеринської міської ради  розпорядження голови облдержадміністрації від 8 листопада 2012 року №629  та підрозділу 3 «Протидія корупції» Єдиної комплексної правоохоронної  програми Вінницької області на 2010-2014 роки за 2014 рік

Виконавчим комітетом Жмеринської міської ради протягом  звітного періоду вживалось ряд заходів спрямованих на підвищення ефективності запобігання і протидії корупції, зміцнення режиму законності, формування у громадськості  міста активної позиції із запобігання і протидії корупції.

Відповідно до розпорядження міського голови від 01.07.2014 р. №95-р відповідальним за координацію питань щодо запобігання і протидії корупції в Жмеринській міській раді визначено першого заступника міського голови Півнюка О.В., за організацію заходів щодо профілактичної та роз’яснювальної роботи, узагальнення результатів боротьби з корупцією та інформування про них ОДА визначено головного спеціаліста з питань оборонно-мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ододюка М.М., за здійснення антикорупційного контролю при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування та в період її проходження визначено начальника відділу кадрової роботи  Магляк В.А.

З метою запобігання і протидії корупції у виконавчому комітеті був розроблений  та виконується План забезпечення заходів щодо запобігання і протидії корупції у виконавчому комітеті Жмеринської міської ради на 2014 рік .

Протягом звітного періоду оновлювались матеріали стенду «Суспільство проти корупції», який розміщений на першому поверсі  міської ради, з матеріалами, якого мали змогу ознайомитись, як працівники управлінь, відділів міської ради, так і пересічні громадяни.

На офіційному веб-сайті Жмеринської міської ради для забезпечення доступу громадськості, розміщувались проекти нормативно-правових актів, які розглядались на сесіях міської ради, засіданнях виконавчого комітету протягом першого півріччя.

Проводились апаратні навчання з працівниками виконавчого комітету, управлінь та відділів Жмеринської міської ради з  питань вивчення та дотримання норм антикорупційного законодавства.

24 січня поточного року  під головуванням Жмеринського міжрайонного прокурора відбулась координаційна нарада за участю керівників правоохоронних органів,  представників районної держадміністрації та міської ради по питанню протидії злочинності та корупції на території міста  і  району.

В щотижневому інформаційному виданні «Жмеринська газета» №13 від 28.03.14 р., №14 від 4.04.14 р, №15 від 11.04.2014 року були опубліковані Декларації про  майно, доходи, витрати   і  зобов’язання   фінансового  характеру  за  2013  рік    секретаря міської ради , першого заступника міського голови, заступника міського голови з питань економіки, заступника міського голови з виконавчої роботи.

Результати виконання заходів, передбачених підрозділом 3 «Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки» (за напрямками діяльності) :

3.1.4. Забезпечити функціонування, ведення та своєчасне оновлення веб-сторінок, інших електронних ресурсів органів (інституцій), залучених до надання адміністративних послуг, що містять інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг.

Для створення сприятливих умов  розвитку  малого та середнього бізнесу, додержання рівності прав суб’єктів господарювання у сфері підприємництва та встановлення вимог до порядку видачі документів дозвільного характеру  відділами, управліннями виконкому надається  певний перелік адміністративних послуг. Який протягом року оновлювався на веб-сайті Жмеринської міської ради. 

3.1.5. Запровадити (розроблену на центральному рівні) систему електронного документообігу, в тому числі електронного обігу медичних форм, та електронного цифрового підпису.

У виконавчому комітеті Жмеринської міської ради  запроваджена система електронного документообігу, але електронного цифрового підпису не має.

3.1.6. Створити  та забезпечити роботу багатофункціональних центрів (прозорих офісів) для надання фізичним та юридичним особам публічних послуг.

В місті працює багатофункціональний центр по наданню фізичним та юридичним особам публічних послуг,  за адресою вул. Училищна 9.

3.3.1. На  сесіях обласної, районних, міських  рад  заслуховувати  інформації про стан виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

На 50 сесії 6 скликання міської ради (07.11.14 р.) заслуховувалась інформація про стан виконання заходів, передбачених підрозділом 3 «Запобігання і протидія корупції» розділу 6 «Напрямки діяльності та заходи Програми «Єдиної комплексної правоохоронної програми м. Жмеринка на 2010-2014 роки» посадовими особами Жмеринської міської ради, її управлінь та відділів.         

3.4.3. Забезпечення доступу громадськості для ознайомлення до проектів нормативно-правових актів.

З метою забезпечення доступу громадськості для ознайомлення, на офіційному веб-сайті Жмеринської міської ради розміщувались проекти нормативно-правових актів, які розглядались на сесіях міської ради, засіданнях виконавчого комітету  протягом року.

3.4.5. Проводити аналіз практичної реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» та громадський моніторинг виконання цього закону розпорядниками публічної інформації.

За 2014 рік до виконавчого комітету Жмеринської міської ради надійшло 13 запитів на публічну інформацію. Відповідно до вимог ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  ініціаторам запитів, було надано необхідну інформацію.

3.5.5. Запровадити  систему дієвого контролю за витратами осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також членів їх сімей.   

Станом на 1 квітня поточного року, всі посадові особи органу місцевого самоврядування подали Декларації на майно, доходи, витрати і зобов’язання  фінансового характеру за 2013рік.

3.7.15. Періодично оновлювати зміст спеціальних інформаційних стендів та матеріалів антикорупційного спрямування.

На інформаційному стенді «Суспільство проти корупції», який розміщений на першому поверсі  приміщення виконавчого комітету, надавалась інформація по роз’ясненню антикорупційного законодавства, корупційні правопорушення, матеріали з питань запобігання і протидії корупції в органах місцевого самоврядування.  Періодично оновлювались  матеріали даного змісту.

За 2014 рік, фактів притягнення до відповідальності за корупційні правопорушення, посадових осіб  виконавчого комітету Жмеринської міської ради не було.