ЗРАЗОК ЗАЯВИ для підтвердження участі в установчих зборах
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

ЗРАЗОК ЗАЯВИ для підтвердження участі в установчих зборах

БЛАНК

інституту громадянського суспільства

(Вашої організації, спілки, тощо (у разі наявності))

 

№ ___ від «____» __________ 20__р.

 

Ініціативній робочій групі з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Жмеринській міській раді на 2017-2019р.р.

 

         Повідомляємо, що в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться 21 лютого 2017 року візьме участь уповноважений представник (повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації).

         Зважаючи на те, що (повна назва організації) має намір висувати свого представника як кандидата на членство в Громадській раді при Жмеринській міській раді, просимо включити (ПІБ уповноваженого представника) до списку кандидатів на членство.

         Повна назва організації, спілки, тощо не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради на 2017-2019 роки.

 

         До заяви додаю:

         1. Рішення керівника ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

         2. Копії документів про легалізацію ІГС (Вашої організації, спілки, тощо).

         3. Інформація про результати діяльності ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) протягом 2015-2016 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

         4. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) (не більше 1стор. тексту на арк. А4).

         5. Біографічна довідка делегованого представника на членство в Громадській раді при Жмеринській міській раді (не більше 1 стор. тексту на арк. А4).

         6. Електронна версія документів, зазначених у п. 3-5 заяви (в електронному вигляді).

 

(Повна назва ІГС (Вашої організації, спілки, тощо) не заперечує щодо розміщення матеріалів про діяльність організації.

        

 

         Керівник ІГС                        підпис                          ПІБ керівника ІГС

                                      М.П. (за наявності)