Заступники міського голови
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Заступники міського голови

 Перший заступник міського голови

Я, Фурман Олександр Борисович, народився 06.06.1975 року в місті Жмеринка Вінницької області. Громадянин України

Після закінчення у 1992 році Жмеринської середньої школи поступив до Жмеринського ПТУ №1. Названий заклад закінчив у 1993 році.

З 30.06.1993 прийнятий в Жмеринську ДОП-3 провідником пасажирських вагонів.

01.01.1995 року звільнений за власним бажанням.

02.01.1995 року прийнятий на роботу в К.С.П. «Перемога» с. Леляки Жмеринського району водієм.

21.10.2001 року звільнений за власним бажанням.

21.11.2001 року прийнятий на роботу ТОВ «РБУ».

02.09.2002 року звільнений за власним бажанням.

16.01.2004 року прийнятий заступником директора ЗАТ «Жмеринський тютюново-ферментаційний завод».

26.07.2004 року переведений на посаду голови правління-директора ЗАТ «Жмеринський тютюново-ферментаційний завод».

20.04.2010 року звільнений за згодою сторін.

У лютому 2017 рішенням сесії Жмеринської  міської ради був призначений першим заступником міського голови.

Одружений, виховую двох синів.

Контактні дані:

 Адреса: вул. Центральна, 4, м. Жмеринка, обл. Вінницька

 Тел.: +38 (04332)  5-01-00

  Дні прийому:

Щочетверга  з 9.00 до 12.00

Запис на прийом:

за тел. (04332) 5-01-00

 

 

 Заступник міського голови

Я, Тимунь Костянтин Іванович, народився 4 червня 1988 року в місті Жмеринка Вінницької області. Громадянин України з 13.11.1991 року.

 

Після закінчення у 2003 році середньої загальноосвітньої школи №4 в місті Жмеринка поступив навчатися до Барського гумонітарно-педагогічного коледжу ім. М.С. Грушевського на факультет «Правознавство», де у 2007 році здобув кваліфікацію юриста.

 У період з 2007 по 2009 роки навчався у Київському університеті права при НАН України, де здобув диплом бакалавра права.

 З 2010 по 2011 роки навчався в Академії адвокатури України, де отримав повну вищу освіту за кваліфікацією юрист.

 Трудову діяльність розпочав з травня 2008 року на посаді юрисконсульта в ЗАТ «Жмеринський тютюново-фарментаційний завод», де пропрацював до листопада 2008 року.

 З вересня 2009 року по березень 2010 року працював на посаді провідного спеціаліста відділу комунального обслуговування Департаменту благоустрою та комунального обслуговування Міністерства з питань ЖКГ України. Присвоїно 11 ранг державного службовця.

 З серпня 2010 року по листопад 2010 року перебував на обліку в Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості.

 У період з листопад 2010 року по серпень 2011 року працював головним спеціалістом відділу комунального майна Управління ЖКГ Жмеринської міської ради.

 З серпня 2011 року по липень 2014 року був засновником та директором ПП «Юридична фірма «Справедливість Є».

В січні 2015 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

 З січня 2015 року по листопад 2016 року займався індивідуальною адвокатською практикою.

В листопаді 2016 рішенням сесії Жмеринської  міської ради був призначений заступником міського голови.

Одружений, виховую сина.

Контактні дані:

 Адреса: вул. Центральна, 4, м. Жмеринка, обл. Вінницька

 Тел.: +38 (04332)  5-01-00

  Дні прийому:

щовівторка з 9.00 до 12.00

Запис на прийом:

за тел. (04332) 5-01-00

 

 

 

 Керуючий справами виконавчого комітету

Я, Твердохліб Володимир Михайлович, народився 7 грудня 1966 року в місті Жмеринка Вінницької області. Громадянин України з 13.11.1991 року.

В 1984 році закінчив середню школу №5 м. Жмеринка.

З травня 1984 року-курсант Автошколи при Жмеринському ДТСААФ, де отримав посвідчення водія категорій А,В,С.

З 1999 по 2003 роки навчався у Вінницькому інституті Регіональної економіки та управління за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію Юрист.

З 2011 по 2016 роки-навчався в Університеті Сучасних Знань за спеціальністю «Фінанси і кредит», де здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів та кредиту.

 З 10.01.1985 по 24.04.1985-водій Жмеринської «Райсельгосптехники».

З квітня 1985 року по квітень 1987 рік-служба в лавах Збройних сил Прикарпатського військового округу .

З 20.08.1987 р. по 24.12.1987 – водій Вінницької автобази зв’язку .

З 1987 по 1990 – водій Відділкової лікарні ст. Жмеринка.

З 1990 по 1991 – реалізатор готової продукції кооперативу «Сілуєт».

З 1998 по 1999 – робітник приватного підприємства «Олександр».

З 1999 по 2015 – директор філії Жмеринка-Авто «ПАТ Вінничина-Авто ».

З серпня 2015 по листопад 2016 – слюсар КВП та А відділу інспектування Жмеринського відділення Газового господарства.

З 2010 по 2015 – депутат Жмеринської міської ради 6-го скликання.

20.12.2009 року отримав посвідчення підводного мисливця.

З 1994 року є членом Українського Товариства  Мисливців та Рибалок.

В листопаді 2016 рішенням сесії Жмеринської  міської ради був призначений на посаду керуючий справами виконавчого комітету Жмеринської міської ради.

Одружений, виховую двох доньок.

Контактні дані:

Адреса: вул. Центральна, 4, м. Жмеринка, обл. Вінницька

Тел.: +38 (04332)  5-01-00

Дні прийому:

щосереди з 9.00 до 12.00

Запис на прийом:

за тел. (04332) 5-01-00