Відділ у справах сімۥї, молоді та спорту

П’ятниця  08:00 – 16:00

Обідня перерва 13:00 – 14:00

Функції та діяльність:

1. Забезпечення на території міста реалізації державної політики стосовно сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту.

2. Виконання соціальних програм та здійснення заходів, спрямованих на:

- забезпечення соціального та правового захисту сім'ї, рівних прав і можливостей жінок і чоловіків,

- сприяння соціальному становленню і розвитку молоді, запобігання насильству в сім'ї та торгівлі людьми,

- організацію оздоровлення та відпочинку дітей та  молоді,

- організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя.

3. Сприяння діяльності жіночих, молодіжних, спортивних та інших громадських організацій у проведенні ними роботи з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

4. Залучення інвестицій, грантів, коштів підприємств, установ і організацій на реалізацію міських програм щодо соціальної підтримки дітей, молоді, жінок і сім'ї, фізичної культури та спорту.

Адреса: м. Жмеринка, вул. Київська, 1а

Телефон: 5-09-93