Відділ у справах сімۥї, молоді та спорту

Відділ у справах сімۥї, молоді та спорту

Начальник відділу - Стемповський Андрій Миколайович

Головний спеціаліст відділу у справах сім`ї, молоді та спорту - Добжанська Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст з питань спорту - Малюшицький Вۥячеслав Олексійович

Функції та діяльність:

1. Забезпечення на території міста реалізації державної політики стосовно сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту.

2. Виконання соціальних програм та здійснення заходів, спрямованих на:

• забезпечення соціального та правового захисту сім'ї, рівних прав і можливостей жінок і чоловіків,
  • сприяння соціальному становленню і розвитку молоді, запобігання насильству в сім'ї та торгівлі людьми,
  • організацію оздоровлення та відпочинку дітей та  молоді,
  • організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя.

3. Сприяння діяльності жіночих, молодіжних, спортивних та інших громадських організацій у проведенні ними роботи з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

4. Залучення інвестицій, грантів, коштів підприємств, установ і організацій на реалізацію міських програм щодо соціальної підтримки дітей, молоді, жінок і сім'ї, фізичної культури та спорту.

Розпорядок роботи Дні прийому громадян
ПН - ЧТ 08:00 - 17:15 Понеділок 09:00 - 12:00
ПТ 08:00 - 16:00
Обід 13:00 - 14:00