Контактна інформація Управління містобудування та архітектури

Контактна інформація Управління містобудування та архітектури

Управління містобудування та архітектури:

– начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста

Капустян Олена Миколаївна – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури

Євтушенко Олена Михайлівна головний спеціаліст, головний інженер управління містобудування та архітектури

Телефон:

5-01-00

Дні та години прийому громадян:

Понеділок: 8.30-12.00

Вівторок, середа, пятниця: 8.00-12.00

Функції та діяльність:

2.1. Управління відповідно до покладених на нього завдань здійснює наступні функції:

2.1.1. Здійснює аналіз стану, організовує розроблення та подання на затвердження в установленому порядку генерального плану міста Жмеринка, іншої містобудівної документації.

2.1.2. Розглядає пропозиції щодо визначення території для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, готує висновки з цих питань.

2.1.3. Надає містобудівні умови і обмеження забудови земельних ділянок.

2.1.4. Надає будівельні паспорти забудови земельних ділянок.

2.1.5 Надає паспорти на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

2.1.6. Бере участь в організації проведення в установленому порядку архітектурних та містобудівних конкурсів.

2.1.7. Видає суб’єктам містобудівної діяльності викопіювання з наявної містобудівної, картографічної документації.

2.1.8. Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.

2.1.9. Розглядає заяви розповсюджувачів зовнішньої реклами на надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, внесення змін до дозволів, переоформлення дозволів та продовження строку їх дії.

2.1.10. Надає у разі потреби розповсюджувачам зовнішньої реклами архітектурно-планувальних завдань на опрацювання проектно-технічної документації та містобудівного обґрунтування для розташування складних рекламних засобів.

2.1.11. Готує проекти рішень виконавчого комітету Жмеринської міської ради щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

2.1.12. Оформлює та видає дозволи на розміщення зовнішньої реклами на підставі рішень виконавчого комітету Жмеринської міської ради.

2.1.13. Погоджує дозволи на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

2.1.14. Готує проекти рішень виконавчого комітету Жмеринської міської ради стосовно присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна та присвоєння (зміна) поштових адрес земельним ділянкам, які у встановленому законом порядку надаються у власність, оренду та постійне користування.

2.1.15. Розробляє проекти розпоряджень міського голови, рішень міської ради та її виконавчого комітету з питань віднесених до компетенції Управління.

2.1.16. Розглядає звернення громадян, підприємств, установ, організацій, у тому числі об’єднань громадян, фізичних осіб-підприємців, депутатські звернення та запити в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.1.17. Готує і подає на затвердження міської ради відповідні місцеві містобудівні програми, генеральний план міста Жмеринка, іншу містобудівну документацію.

2.2. Управління у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами Жмеринської міської ради, виконавчими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, об’єднаннями громадян та громадянами.

2.3. У складі управління містобудування та архітектури Жмеринської міської ради діє Служба містобудівного кадастру.

2.4. Управління містобудування та архітектури здійснює керівництво Службою містобудівного кадастру з питань щодо:

- організації створення та ведення містобудівного кадастру, визначення завдань моніторингу об'єктів, залучення науково-дослідних та проектно-вишукувальних організацій для впровадження інноваційних технологій ведення містобудівного кадастру;

- визначення пріоритетів формування містобудівного кадастру і черговості виконання робіт;

- введення в роботу Служби єдиних організаційно-правових та нормативно-методичних документів, а також програмно-технічних комплексів ведення містобудівного кадастру;

- участі у підготовці та поданні звітів органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування про стан ведення містобудівного кадастру та результати кадастрової діяльності;

- введення в межах компетенції в дію керівних документів щодо діяльності з ведення містобудівного кадастру.