Проект регуляторного акту Про затвердження ставок земельного податку

Проект регуляторного акту Про затвердження ставок земельного податку

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«Про затвердження ставок земельного податку»

Розробник проекту – відділ земельних ресурсів міської ради.

Розробник аналізу регуляторного впливу – управління економіки міської ради.

Проект рішення «Про затвердження ставок земельного податку» передбачає:

• регулювання відносин між міською громадою, власниками землі та суб’єктами, що мають земельні ділянки на праві постійного користування;
  • встановлення розміру ставок земельного податку для громадян в залежності від виду використання ділянки; за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, гаражно-будівельними кооперативами та такі, що знаходяться у постійному користуванні юридичних осіб в межах, визначених ст. 274 Податкового кодексу України;
  • забезпечення наповнення доходної частини міського бюджету внаслідок залучення коштів земельного податку.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Жмеринської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об'єднань в місячний термін з дня опублікування за адресою:

м. Жмеринка, вул. Центральна 4, кабінет № 17, управління економіки, тел. 5-16-66.

Про затвердження ставок земельного податку

ПОЛОЖЕННЯ про  земельний  податок

Аналіз впливу регуляторного акту - проекту рішення Жмеринської міської ради «Про затвердження ставок земельного податку»