Проект регуляторного акту Про місцеві податки і збори

Проект регуляторного акту Про місцеві податки і збори

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«Про місцеві податки і збори»

Розробник проекту – фінансове управління міської ради.

Розробник аналізу регуляторного впливу – управління економіки міської ради.

Проект рішення «Про місцеві податки і збори» передбачає затвердження:

- положень про туристичний збір, єдиний податок, транспортний податок,    податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- розмірів ставок місцевих податків і зборів та бази оподаткування;

- порядку обчислення сум податків, правил і строків їх сплати.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Жмеринської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об'єднань в місячний термін з дня опублікування за адресою:

м. Жмеринка, вул. Центральна 4, кабінет № 17, управління економіки, тел. 5-16-66

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

від  “    ” травня 2015 р.                                                              сесія 6 скликання

м.Жмеринка

Про місцеві податки і збори

Відповідно до статей 10,12,265,266,267,269-289,291,268 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003, № 1160-IV, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території міста Жмеринка місцеві податки:

1) Податок на майно, який складається з:

1.1 податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

1.2 транспортного податку;

1.3 плати за землю.

2) Єдиний податок.

2. Встановити на території міста місцевий збір:

1) Туристичний збір.

3. Затвердити Положення про:

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок, єдиний податок, туристичний збір, вказаних в пунктах 1 і 2 цього рішення, згідно з додатками до цього рішення, крім Положення до підпункту 1.3 пункту 1) по платі за землю, яке затверджується окремим рішенням міської ради «Про затвердження ставок земельного податку».

4. Визнати такими, що втратило чинність з 1.01.2016 року рішення сесії міської ради від 23.01.2015р. № 957 «Про місцеві податки і збори».

5. Встановити, що це рішення вступає в дію з 01.01.2016 року.

6. Організаційному відділу виконкому Жмеринської міської ради:

1) Направити копію цього рішення з додатками Жмеринській ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області для здійснення контролю за нарахуванням та сплатою до бюджету міста місцевих податків і зборів.

2) Опублікувати дане рішення в засобах масової інформації та розмістити на сайті Жмеринської міської ради.

7. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію міської ради з питань  планування  фінансів, бюджету  та  соціально-економічного розвитку (Захарчук  М.В.)

Міський голова                                                                А.Кушнір

ПОЛОЖЕННЯ про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

ПОЛОЖЕННЯ про транспортний податок

Положення Про єдиний податок