ПОВТОРНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

ПОВТОРНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення 40 сесії  Жмеринської міської ради 6 скликання № 750 від 20.12.2013 р. «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м. Жмеринка»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення 41 сесії Жмеринської міської ради 6 скликання № 784 від 31.01.2014 р. «Про створення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Жмеринка»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення 39 сесії  Жмеринської міської ради 6 скликання № 714 від 29.11.2013р. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Жмеринської міської ради» із змінами

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Жмеринської міської ради № 76 від 24.04.2014 р. «Про внесення змін та доповнень до Умов конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Жмеринка»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення 48 сесії Жмеринської міської ради 6 скликання № 886 від 19.09.2014 р. «Про затвердження у новій редакції Положення про порядок передачі в оренду обєктів комунальної власності територіальної громади міста Жмеринка»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення 56 сесії 6 скликання № 1031 від 29.05.2015 р.  «Про затвердження ставок земельного податку»