ПАМ’ЯТКА з обрання нового складу Громадської ради

ПАМ’ЯТКА з обрання нового складу Громадської ради

ПАМ’ЯТКА

щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу

Громадської ради при Жмеринській міській раді

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Жмеринській міській раді просимо уважно прочитати ці рекомендації:

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу Громадської ради при Жмеринській міській раді (далі – громадська рада) віднесені: громадські, благодійні та релігійні організації, професійні та творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації, квартальні комітети та інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до діючого законодавства України.

3. Зверніть також увагу та те, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 966, а отже він є обов’язковим.

4. Окрім обов’язкових документів просимо надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника в електронному вигляді (на USB- накопичувачі), яка розміщується на 1 аркуші формату А4, шрифт - Times New Roman, кегль -14 (можливе також розміщення фото кандидата за його згоди).

5. У випадку, якщо ваш ІГС має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви би хотіли презентували для ознайомлення з ними учасників зборів, а також засобів масової інформації, Ви можете розмістити свою інформацію на спеціальних інформаційних стендах (зарезервована площа для одного ІГС – не більше 50х50 см).

6. Зверніть увагу на те, що матеріали для розміщення на інформаційних стендах подаються разом із заявою.

У разі виникнення додаткових запитань просимо телефонувати за номером 5-01-00 (на з’єднанні з кабінетом № 22), або звертатися в організаційний відділ виконкому міської ради (кабінет № 22).

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу

Громадської ради при Жмеринській міській раді

Примітка: Документи приймаються до 16 лютого 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: вул. Центральна, 4 (виконавчий комітет Жмеринської міської ради) каб. № 22.