Організаційний відділ
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Організаційний відділ

Начальник організаційного відділу: Попік Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст з питань роботи з міською радою: 

Головний спеціаліст організаційного відділу: Баранецький Олександр Миколайович

Розпорядок роботи:

ПН – ЧТ 08:00 – 17:15
ПТ 08:00 – 16:00
Обідня перерва 13:00 – 14:00

Функції та діяльність:

1. Організаційне забезпечення реалізації радою повноважень, наданих їй Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно - правовими актами.

2. Забезпечення взаємодії і зв’язків міської ради з територіальною громадою, виконавчим комітетом, органами місцевого самоврядування.

3. Підготовка проектів перспективного плану роботи міської ради, перспективних (річних), поточних (квартальних) та оперативних (місячних) планів роботи виконкому, забезпечення їх реалізації.

4. Здійснення організаційного забезпечення підготовки до проведення сесій міської ради, засідань постійних комісій.

Організація роботи по формуванню порядку денного сесій, складання списків запрошених, порядку ведення сесій, тощо. Складання протоколу сесій.

5. Забезпечення проведення єдиного депутатського дня.

Організація проведення звітів депутатів в трудових колективах та серед громадськості міста.

6. Забезпечення оперативного зв’язку з депутатами міської ради, структурними підрозділами виконавчого комітету.

7. Підготовка проектів рішень міської ради,  виконкому та розпоряджень міського голови з питань, що належать до компетенції відділу.

8. Контроль і виконання документів, які надходять з вищестоящих організацій в межах повноважень відділу.

9. Організація і проведення зборів по звіту про роботу виконкому та виконавчих органів міської ради на кварталах міста.

10. Здійснення організаційно – технічних заходів по підготовці та проведенню виборів і референдумів згідно діючого законодавства.

11. Забезпечення організації підготовки звіту міського голови перед територіальною громадою міста.

12. Щорічне оновлення міської Дошки Пошани відповідно до подань трудових колективів, громадських організацій міста.

13. Забезпечення організаційної підготовки та проведення нарад під головуванням міського голови та першого заступника міського голови, керуючого справами, підготовка протокольних доручень.

14. Інформування територіальної громади через ЗМІ про діяльність виконавчих органів міської ради.

15. Забезпечення відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування, підготовка матеріалів, що стосуються роботи відділу для розміщення їх на сайті.

16. Надання методичної, консультативної, організаційної допомоги та освітньої підтримки у становленні та розвитку органів самоорганізації населення, сприяння співпраці органів самоорганізації населення з виконавчим комітетом міської ради.

17. Здійснення аналізу суспільно-політичної ситуації в місті та налагодження зв’язків з громадськістю з метою консолідованих зусиль задля інтересів територіальної громади.

18. Забезпечення узагальнення інформації про важливі події в житті міста та регіону, постійне надання для сайту обласної ради та облдержадміністрації оперативних матеріалів для висвітлення новин міста в контексті регіональних процесів, співпраця із ЗМІ міста та області.

19. Проведення консультацій та інших заходів з громадськістю, вивчення думки серед різних категорій населення, громадськості щодо їх ставлення до суспільно-політичних явищ, територіальних подій та інновацій.

20. Організація сприяння в діяльності дорадчих органів для забезпечення тісних взаємостосунків з головами квартальних комітетів, лідерами міських політичних та громадських об’єднань, розвитку активності городян та громадської ініціативи.

21. Організація проведення єдиних днів інформування населення.

22. Забезпечення підготовки і проведення загальнодержавних свят, організація міських заходів, які направлені на розвиток демократії та громадянського суспільства.

23. Підготовка розпоряджень міського голови про нагородження трудових колективів, окремих громадян, організацій, установ, друкування грамот, подяк, свідоцтв, пам’ятних адрес, організація вручення нагород місцевого рівня.

24. Узагальнення матеріалів організаційного відділу та передача їх до загального відділу для розміщення на офіційному веб-сайті Жмеринської міської ради.

Адреса: м. Жмеринка, вул. Центральна, 4

Телефон: 5-08-28, 5-16-00