ОГОЛОШЕНО ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

ОГОЛОШЕНО ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Управління економіки повідомляє, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради від  15 лютого 2016 року № 32 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від   15.02.2015 р.)  з 15 лютого 2015 року оголошено ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. Максимальний розмір гранту – до 100 000 грн. Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету. Кінцевий термін подання проектів — до 16 год. 16 березня 2016 року.

Відповідно, 18 лютого 2016 року в залі засідань міськвиконкому відбулась робоча нарада з керівниками установ та організацій міста, начальниками управлінь та відділів виконкому  стосовно оголошеного  ХІІІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.  Проводили нараду начальник управління економіки Коновал А.Р. та начальник відділу стратегії розвитку і зовнішньоекономічних відносин Гриневич Н.М.

На нараді були роздані матеріали щодо оголошеного Конкурсу та начальником управління економіки було надано роз’яснення щодо вимог даного Конкурсу.

В ході проведення наради було багато питань щодо проектів які б могли б реалізовуватись по місту. Всіма учасниками дійшли згоди щодо визначення проектних пропозицій які будуть надані 22 лютого 2016 року до управління економіки. Проектні пропозиції будуть розглянуті та самі  найцікавіші будуть  розроблені  згідно аплікаційної форми та подані на обласний конкурс.

З більш детальною інформацією, щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:

• облдержадміністрації www.vin.gov.ua
  • обласної ради www.vinrada.gov.ua
  • Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації http://www.vin.gov.ua/web/upravlinnya/web_upr_econ.nsf/

За додатковою інформацією, або консультацією Ви також можете звернутись до управління економіки  Жмеринської міської ради, яка знаходиться за адресою м.Жмеринка, вул.Центральна,4 каб.№16, №19 тел.(04332)5-16-66.