Обґрунтування вибору (закупівля 160Гкал пари...)

Обґрунтування вибору (закупівля 160Гкал пари...)

Обґрунтування

вибору переговорної процедури закупівлі

1. Замовник:

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Жмеринської міської ради

1.2.Код за ЄДРПОУ: 34227893

1.3. Місцезнаходження: вул. Центральна,4,  м. Жмеринка, Вінницька область, 23100

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі:

прізвище, ім'я, по батькові: Коновал Анатолій Романович;

посада: начальник управління економіки Жмеринської міської ради;

адреса, номер телефону та телефаксу: вул. Центральна,4, м. Жмеринка, Вінницька область, 23100, тел. 04332-5-01-00, 5-16-66, 067-430-04-14, konoval@vininvest.gov.ua

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: 16.01.2015

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1. Найменування предмета закупівлі. Пара та гаряча вода, код 35.30.11 за ДК 016:2010

2.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 160 Гкал

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг – вул. Центральна, 4, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100

2.4.Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31 грудня 2015 року

3. Інформація про учасника процедури закупівлі:

3.1.Повне найменування юридичної особи: Міське комунальне підприємство „Енергоресурс”.

3.2. Код за ЄДРПОУ: 32644469

3.3. Місце знаходження, телефон, факс: вул. Леніна,41, м. Жмеринка, Вінницька обл.. 23100, тел.: 04332-2-17-33 , факс: 04332-2-17-33

4. Умова застосування переговорної процедури закупівлі:

Відповідно до п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі:

Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» №2633-ІУ від 02.06.2005 р., система централізованого теплопостачання – сукупність джерел теплової енергії, магістральних та місцевих (розподільчих) теплових мереж, що об’єднані між собою та використовуються для теплозабезпечення споживача населеного пункту. У зв’язку з вищенаведеним, у замовника виникає необхідність придбання послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами) - код  35.30.11 Державного класифікатора продукції та послуг 016:2010 (пара та гаряча вода) за переговорною процедурою закупівлі - Міського комунального підприємства „Енергоресурс”.

У випадку не укладання договорів купівлі-продажу теплової енергії Міське комунальне підприємство „Енергоресурс” не матиме змогу постачати теплову енергію споживачу, що призведе до негативних наслідків, як то нанесення шкоди здоров’ю працівникам установи та виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, а саме: замороженню інженерних комунікацій у неопалювальних приміщеннях, руйнуванню міських теплових мереж тощо.

6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

1.Довідка про  наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

2. Довідка про  наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

3 Довідка про  наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів;

4. Довідки про  наявність фінансової спроможності підприємства надавати послуги з постачання пари та гарячої води.

Голова комітету з конкурсних торгів                                        А. Р. Коновал

Секретар комітету з конкурсних торгів                                   Л. П. Мідяна

М.П.