Начальник Фінансового управління
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Начальник Фінансового управління

Працює у фінасовій системі міста понад 32 років, з них начальником фінансового управління Жмеринської міської ради 10 років.

У 1991 роц закінчила Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю «Фінанси і кредит» та присвоєно кваліфікацію економіста.

З 2000 року призначена на посаду заступника начальника – начальника відділу доходів.

З 2006 року працює на посаді начальника фінансового управління Жмеринської міської ради.

За період роботи на керівній посаді зарекомендувала себе компетентним фахівцем. Принципова, визначається вмінням завжди знайти оптимальний шлях вирішення поставленого завдання.

У вирішенні виробничих питань проявляє творчий підхід, наполегливість. Має хороші організаторські здібності, користується повагою і авторитетом серед працівників управління та виконкому.

Зуміла налагодити ефективну та результативну роботу колективу, який налічує 13 працівників.

Під керівництвом Галини Безверхньої колектив управління фінансів міської ради утримує високі стандарти  роботи, професійної етики та зберігає кращі традиції фінансової служби.

Галина Безверхня протягом 10 років є членом виконавчого комітету, є головою комісії по розгляду заяв громадян міста про надання адресної допомоги та допомоги на поховання громадянам міста за бюджетні кошти. Входить до складу 2-х комісій, а саме:

комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;

робочої групи із залучення інвестицій в економіку міста Жмеринка.

Тісно співпрацює з Асоціацією міст України. Разом із колективом фінуправління розробляє та подає пропозиції щодо внесення змін до бюджетного, податкового кодексу та іншого законодавства в межах компетенції.

В 2011 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства фінансів України.

Постійно удосконалює свій професіоналізм та приймає участь у начальних семінарах, практикумах, обміном досвіду тощо.

У 2007 році брала участь у навчальному курсі «Управління міським бюджетом за програмно-цільовим методом», проведеного в рамках проекту «Реформа місцевих бюджетів в Україні» у співпраці з Міністерством фінансів України та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

У 2008 році отримала підвищення кваліфікації кадрів в Академії муніципального управління інституту за темою «Шляхи удосконалення професійної діяльності посадових осіб в питаннях формування бюджету та міжбюджетних відносин».

У 2011 році брала участь в дистанційному навчанні та тестуванні з організації бюджетного процесу за новим Бюджетним законодавством від Центру оцінювання та сертифікації компетентності працівників Міністерства фінансів України.

У 2014 році брала участь у тематичному короткостроковому семінарі «Системні зміни в нормативно-правовій базі щодо формування та виконання місцевих бюджетів» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та кадрового резерву, підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України.

У 2016 році брала участь в практикумі з розробки законодавства за напрямом «Місцеві фінанси» від Парламентського офісу місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» та участь у практикумі із застосування законодавства на тему «Місцеві податки і збори. Вплив новацій податкового законодавства на формування і виконання місцевих бюджетів» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» від виконавчої дирекції Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України.

Галина Безверхня постійно направляє роботу управління на формування збалансованого (бездефіцитного) бюджету на основі реальних показників економічного і соціального розвитку міста, залучення громадськості до бюджетного процесу, забезпечення виконання бюджету за доходами  і видатками, своєчасне і в повному обсязі фінансування видатків бюджету відповідно до планових призначень.

Галина Григорівна всебічно сприяє навчанню та вихованню молодих спеціалістів і студентів.

В управлінні майже щороку проходять виробничу практику студенти.

 

 

 

Каб №9

Тел./факс (04332) 5-18-07

e-mail:fin@zhmr.gov.ua