Міський історичний музей
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Міський історичний музей

23100, Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Центральна, 24

Тел.: 0(4332) 2-17-05, ел. адреса: museum23100@i.ua

Музей працює з 8.00 до 17.00

Вихідні: неділя, понеділок

 

Музей створений 26 квітня 1969 р., з 2012 року розташований у старовинній будівлі по вул. Центральній (колишня Графська).

Колекція музею нараховує 3,3 тис. предметів. Унікальними є роботи Заслуженого майстра народної творчості України, мікромініатюриста М.Г.Маслюка,   фотографії та листівки станції Жмеринка з краєвидами міста початку ХХ ст.

У експозиційних залах музею представлений  побут жмеринчан кінця ХІХ – початку ХХ ст. (меблі, музичні інструменти, особисті речі, фотокартки та сімейні документи). 

Працює виставкова зала, де проходять виставки та презентації робіт художників, майстрів народної творчості та музична вітальня.

Основними напрямками діяльності музею є:

  • науково – дослідна та експозиційна робота;
  • масово – освітня та виставкова робота;
  • фондова робота (облік, збереження та реставрація);
  • методична, рекламно – інформаційна робота.

Штат музею - 5 працівників,  з них мають повну вищу освіту 3 чол., базову вищу – 1чол.

Директор: Шеремета Ганна Станіславівна

 

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», з 03.08.2018 р. було оголошено конкурс на посаду директора Комунального закладу «Міський історичний музей» Жмеринської міської ради.

Відповідно до ч.5 ст. 21 даного закону, оприлюднюються документи, визначені у ч.2.ст.21 закону, і подані для участі у конкурсі.

Учасники конкурсу

Договір