Міські автобусні маршрути загального користування

Міські автобусні маршрути загального користування

Міські автобусні маршрути загального користування у м.Жмеринка

№ маршруту

Назва   маршруту

Початкова зупинка

Кінцева

зупинка

Маршрут руху транспортних засобів за напрямками:

в прямому

в зворотному

1 - А

Районна лікарня – 5-й кілометр

(через центр міста)

5-й кілометр

вулиці Київська,  Урицького, Радянська, Центральна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кірова, Барляєва.

Барляєва,  Кірова,  Шевченко,  Одеська,  Павлова, Леніна, Б.Хмельницького,   Радянська,  Урицького,  Київська.

1 - Б

Районна лікарня - 5-й кілометр

(через Велику Жмеринку)

5-й кілометр

вулиці Київська,  Космонавтів,  Центральна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кірова, Барляєва.

Барляєва,  Кірова,  Шевченко,  Одеська,  Павлова, Леніна, Б.Хмельницького,  Космонавтів,  Київська.

2 – А

Районна лікарня – вул. Гастело

вул. Гастелло

вулиці Київська,  Визволення, Асмолова,  Магістральна, Шекінська,  Птахіна, Кірова, Шевченка,  Франка, Хосе Діас, Добролюбова, Гастело

вулиці Гастело, Добролюбова, Франка,  Шевченко, Кірова,  Птахіна,  Шекінська, Магістральна,  Асмолова,  Визволення, Київська.

Петрівка  - Центральний ринок

Центральний ринок

вул. Цілинна

вулиці Н.Базарна, Центральна, Б.Хмельницького,  Одеська, Москаленка,  Петровського, Медова,  Цілинна

вулиці Цілинна, Медова,  Петровського, Москаленко,  Одеська,  Павлова, Леніна,  Б.Хмельницького,  Н.Базарна .

вул. Леніна – Залізнична лікарня

вул. Леніна

вул. Добролюбова

вулиці Леніна, Б.Хмельницького, Н.Базарна(водоканал), Центральна, Б.Хмельницького, Шевченка, Франка, Хосе Діас, Добролюбова

вулиці Добролюбова, Франка,  Шевченко, Одеська, Павлова, Леніна.

вул. Леніна –

вул. Леніна

5-й кілометр

вулиці Леніна,  проїзд біля КРЦ«Эрмітаж», Центральна,     Б.Хмельницького,  Шевченка, Кірова,   Барляєва

вулиці Барляєва,  Кірова,  Шевченко,  Одеська, Павлова, Леніна.

9-А

Молитовний будинок – Ветеринарна лікарня

Молитовний будинок

Ветеринарна лікарня (з 7 год.00 хв. до 9 год.00 хв., з 17 год.00 хв. до 19 год.00 хв.)

вулиці Шекінська, Птахіна, Кірова,  Шевченко, Одеська, Павлова, Леніна,  Б.Хмельницького,  Н.Базарна, вул.Колгоспна

вулиці Колгоспна, Н.Базарна, Центральна Б.Хмельницького, Шевченка, Кірова,  Птахіна, Шекінська.

вул. Б.Хмельницького (БНТ) (з 9 год.00 хв до 20 год.00 хв.)

вулиці Шекінська, Птахіна, Кірова,  Шевченко, Одеська, Павлова, Леніна.

Б.Хмельницького, Шевченка, Кірова,  Птахіна, Шекінська.

вул.Н.Базарна (водоканал) четвер, неділя (з 9 год.00 хв. до 12 год. 00 хв.)

вулиці Шекінська, Птахіна, Кірова,  Шевченко, Одеська, Павлова, Леніна,  Б.Хмельницького,  Н.Базарна.

вулиці  Н.Базарна, Центральна,  Б.Хмельницького, Шевченка, Кірова,  Птахіна, Шекінська.