Доступ до публічної інформації
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Доступ до публічної інформації

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"


На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.


ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Жмеринської міської ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінет 18; 
· поштою на адресу: 23100, м.Жмеринка, вул. Центральна, 4, Жмеринська міська рада (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (04332) 5-00-99;
· телефоном - (04332) 5-01-00;
· електронною поштою - mvk@zhmr.gov.ua


Розпорядження №116-р від 14 червня 2011 року "Про затвердження форми запиту на інформацію та порядку складання, подання запитів на інформацію та її отримання"

Форма запиту на інформацію

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є міська рада та її виконавчі органи, опрацювання запитів на публічну інформацію в міській раді та іі виконавчих органів