Бібліотека сімейного читання
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Бібліотека сімейного читання

Адреса:

23100, м. Жмеринка, Вінницька обл., вул. Павлова,11                                                            

Тел.: (043-32)2-19-05  

Режим роботи бібліотеки: з 10 до 17 год.                              

Вихідні – П’ятниця, Субота. 

      Сторінки історії

Бібліотека сімейного читання (БСЧ) створена на базі Жмеринської міської бібліотеки для дітей.

Бібліотека для дітей була заснована у Жмеринці в 1934 році. Книжковий фонд бібліотеки на той час становив 15,0 тис. примірників.

На початку квітня 1944 року було затверджено штат першої в місті бібліотеки для дітей і юнацтва в кількості 3-х чоловік. Книжковий фонд на кінець 1944 року складав 6076 примірників. Протягом 1944-1946рр. за допомогою населення зібрано 1979 примірників книг, 14 тис. примірників отримано з Ленінграду, і вже на кінець 1946р. бібліотека мала більше 20 тис. примірників.

Для обслуговування користувачів у бібліотеці діють: абонемент, читальний зал для учнів 1-4, 5-9 класів та дорослий відділ.

При бібліотеці діє сімейний кінозал для всіх вікових категорій: дошкільнята та школярі молодших класів мають змогу подивитися дитячі фільми та передачі, для учнів середніх та старших класів демонструються науково-популярні та документальні фільми за тематикою навчальних програм, молодь та дорослі можуть переглянути фільми та передачі пізнавального характеру.

Бібліотека має комп’ютерну кімнату з безкоштовним Інтернетом для користувачів, за допомогою якого читачі можуть знайти багато цікавої та корисної інформації.

Для наймолодших читачів діє ляльковий театр «Буратіно». В бібліотеці творчо працює сімейне вокальне тріо «Родина».

Заклад успішно співпрацює з усіма школами, дитячими садками, центром позашкільної роботи. Спільно проводяться цікаві заходи, літературні години, ранки, вечори, вікторини, зустрічі, обговорення книг, тощо.

Фонд бібліотеки - універсальний, нараховує 42205 примірників, налічує 42 назви газет та журналів.                                                             

Щороку бібліотека обслуговує 3,7 тис. користувачів, книговидача складає 64 тис. примірників.

Штат бібліотеки – 6 працівників: 2 провідних бібліотекаря, 2 бібліотекаря І категорії, бібліотекар та технічний працівник.

Очолює бібліотеку сімейного читання директор Ромашко Наталія Михайлівна.