ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

«Про внесення змін до рішення 56 сесії Жмеринської міської ради

6 скликання від 29.05.2015 року

«Про затвердження ставок земельного податку»

Розробник проекту – відділ земельних ресурсів міської ради.

Розробник аналізу регуляторного впливу – управління економіки міської ради.

Проект рішення  передбачає встановлення доцільних і обґрунтованих розмірів ставок земельного податку з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання та відповідно до потреб міського бюджету у здійсненні видатків, соціально важливих для міської громади.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті Жмеринської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, громадян міста в місячний термін з дня опублікування за адресою: м. Жмеринка, вул. Центральна 4, кабінет № 17, управління економіки, тел. 5-01-00, 5-16-66.