Звернення міського голови з нагоди Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Звернення міського голови з нагоди Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Минає четвертий рік з того часу як Український народ вийшов на мітинг на Майдан незалежності. Їхнім прагненням було змінити життя на краще, мати змогу вільно обирати, бути незалежними, жити у європейскій, правовій державі.​ 20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані Героями України.

Серед мітингувальників, напривеликий жаль, були і наші земляки - Валерій Брезденюк та Леонід Полянський. У кожного з них залишилися родини, діти, нереалізовані плани та мрії.

Вшануємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Трагічна подія назавжди залишиться в нашій історії, як пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні. Ми правильно скористуємось цим досвідом та побудуємо незалежну, процвітаючу державу!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

міський голова Анатолій Кушнір