Зустріч з колективом

Зустріч з колективом

9 жовтня  2017 року заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Наталя Абрамова провела зустріч з керівниками структурних підрозділів Жмеринської міської ради. На зустрічі обговорили основні аспекти пенсійної реформи, як важливого кроку до відновлення соціальної справедливості в призначенні та виплаті пенсій. Позитивним моментом визнали скасування оподаткування пенсій та обмеження у виплаті пенсій працюючим пенсіонерам з жовтня 2017 року. Разом з тим, як зауважила фахівець, підвищуються вимоги до страхового стажу, який пропонується збільшити. Роз’яснила умови призначення різних видів пенсій, проведення перерахунків пенсій. Розповіла про переваги для пенсіонерів отримання пенсійних виплат через банківські установи. Повідомила про дистанційні послуги, які надаються Пенсійним фондом України.

2017-10-10 08:55:58