Зустріч з головами квартальних комітетів

Зустріч з головами квартальних комітетів

В залі засідань міської ради, 05 квітня 2018 року, відбулася зустріч з головами квартальних комітетів, участь в якій взяли: начальник організаційного відділу – Ірина Попік, представники управління житлово-комунального господарства, голови квартальних комітетів та засоби масової інформації.

На розгляд зустрічі виносилось два питання: «Про проведення двомісячника благоустрою у місті та дотримання правил благоустрою», «Про збори громадян за місцем проживання».

З інформацією по першому питанню слухали представника управління житлово-комунального господарства Тетяну Гуйван, яка повідомила про початок двомісячника благоустрою у місті та дотримання його правил.

По другому питанню інформацію надала - начальник організаційного відділу Ірина Попік, яка запропонувала затвердити графік проведення зборів громадян за місцем проживання та опублікувати його у щотижневому інформаційного видання «Жмеринська газета» та підготувати оголошення для населення.

Дані питання були заслухані та підтримані.

2018-04-10 17:15:53