Зустріч з головами квартальних комітетів

Зустріч з головами квартальних комітетів

В залі засідань міської ради, 06 листопада 2018 року, відбулася зустріч з головами квартальних комітетів, участь в якій взяли: Твердохліб В.М., заступник міського голови, Березська О.С., начальник відділу по роботі з депутатами та громадськими організаціями, Свистун О.В., начальник юридичного відділу, Голубова А.О., начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту Жмеринської міської ради, Камінська М.С., начальник служби у справах дітей, Гуйван Т.М., головний спеціаліст відділу благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради,  Баранецький О.М., головний спеціаліст відділу по роботі з депутатами та громадськими організаціями, голови квартальних комітетів, засоби масової інформації.

На розгляд зустрічі виносилось три питання: «Про зміни в порядку призначення житлових субсидій», «Про правила благоустрою в м.Жмеринка» та «Про організацію взаємодії між головами квартальних комітетів міста та службою у справах дітей»

З інформацією по першому питанню інформацію надала - начальник відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради Алла Голубова, яка ознайомила присутніх про порядок одержання субсидій або пільг на даний період та зміни, які відбулись у законодавстві щодо їх призначення. По другому питанню інформацію надала – головний спеціаліст відділу благоустрою міста управління  житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради Тетяна Гуйван, яка ознайомила присутніх про вище вказані правила, а саме про заборону паління обрізаних гілок та листа на вулицях міста. З третім питанням виступила начальник служби у справах дітей Марія Камінська, під час якого з було обговорено ряд заходів по взаємодії між головами квартальних комітетів міста та службою у справах дітей та подальшої співпраці.

Після наради з головами квартальних комітетів було проведено громадські слухання по регуляторному акту «Про затвердження правил благоустрою та утримання території міста Жмеринка». Виступив начальник управління економіки Жмеринської міської ради Анатолій Коновал з аналізом щодо регуляторного впливу даного акту, на суб’єкти господарювання та жителів міста Жмеринка та головний спеціаліст відділу благоустрою міста управління  житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради Тетяна Гуйван, з проектом правил благоустрою та утримання території міста Жмеринка. Даний регуляторний акт, шляхом голосування, було підтримано одноголосно присутніми.

2018-11-06 16:43:49