Зустріч з головами квартальних комітетів
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Зустріч з головами квартальних комітетів

В залі засідань міської ради, 05 березня 2018 року, відбулася зустріч з головами квартальних комітетів, участь в якій взяли: міський голова Анатолій Кушнір, начальник організаційного відділу – Ірина Попік, начальник відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради Алла Голубова, юристконсульт Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» Олександр Мудрик, інженер з інноваційної діяльності Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» Максим Кульчинський, голови квартальних комітетів та засоби масової інформації.

На початку щирі вітання зі святом весни та прийдешнім 8 березня прозвучали з вуст очільника міста усім жінкам - головам квартальних комітетів. Міський голова Анатолій Кушнір подякував за співпрацю з органами місцевого самоврядування, військкоматом, комунальними підприємствами міста та презентував присутнім жінкам сувеніри на згадку про свято. Начальник організаційного відділу, депутат міської ради Ірина Попік також презентувала усім квартальним блокноти для роботи.

На розгляд зустрічі виносилось два питання: «Про обслуговування вуличних розподільчих газопроводів та об'єктів на них» та «Про зміни в законодавстві щодо призначення субсидій»

З інформацією по першому питанню слухали представників газового управління Олександра Мудрика та Максима Кучинського, які розповіли про нові правила експлуатації газопровідних пунктів та станцій катодного захисту газопроводів.

По другому питанню інформацію надала - начальник відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради Алла Голубова, яка ознайомила присутніх про порядок оновлення довідок на одержання субсидій або пільг на літній період та зміни, які відбулись у законодавстві щодо їх призначення.

Фото - "Жмеринська газета"

2018-03-05 17:00:02