Зустріч з головами квартальних комітетів

Зустріч з головами квартальних комітетів

25 жовтня  2017 року в залі засідань  міської ради відбулась зустрічі з головами квартальних комітетів. Зустріч провела Альона Павловська – начальник Жмеринського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

Під час зустрічі Альона Василівна детально зупинилась на змінах у пенсійному законодавстві, які є найбільш актуальними, окреслила основні напрямки реформування пенсійної системи, розповіла про законодавчі ініціативи та зміни для тих, хто вже отримує пенсію і хто отримуватиме її в майбутньому.

В кінці зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання. Всім присутнім було роздано брошури та заяви для реєстрації на веб-порталі з подальшим отриманням індивідуального паролю для входу до електронної системи.

2017-10-27 09:25:25