Зустріч з бізнес-омбудсменом Вінниччини

Зустріч з бізнес-омбудсменом Вінниччини

В червні 2016 року між облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та регіональною радою підприємців при облдержадміністрації підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо утворення інституції бізнес-омбудсмена у Вінницькій області.

З вересня 2016 року на Вінниччині працює бізнес-омбудсмен - директор та власник аудиторської фірми «GROSBUH» Швець Ігор Леонідович. Бізнес-омбудсмен займається захистом інтересів бізнесу перед органами влади у Вінницькій області на громадських засадах.

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік в області реалізується проект «Створення мережі бізнес-омбудсмена у Вінницькій області», в рамках якого до жовтня 2017 року планується сформувати представництво бізнес-омбудсмена в районах області.

19 липня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань Жмеринської районної державної адміністрації (адреса: м.Жмеринка, вул. Б.Хмельницького,14) відбудеться інформаційна зустріч-презентація, на якій увазі громадськості буде представлено Інституцію та представника бізнес-омбудсмена у Жмеринському та Барському районах. Під час заходу бізнес-омбудсмен у Вінницькій області Ігор Швець поінформує підприємців про мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, що відкриває співпраця бізнесу і нової неурядової установи. Крім того, власники і управлінці підприємницьких господарств зможуть познайомитись із офіційним представником бізнес-омбудсмена у своєму регіоні та налагодити відповідні контакти для забезпечення взаємовигідної співпраці.

На зустріч запрошуються представники малого і середнього бізнесу міста.

2017-07-12 12:45:49