Зустріч міського голови з членами родин загиблих Героїв

Зустріч міського голови з членами родин загиблих Героїв

В рамках відзначення Дня Соборності України, 23 січня 2018 року за ініціативи міського голови Анатолія Кушніра організована зустріч з членами родин Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО. Участь у ній взяли: перший заступник міського голови Олександр Фурман, заступник міського голови Костянтин Тимунь, начальник управління освіти Аліна Твердохліб, начальник управління житлово-комунального господарства Ірина Савіна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Анжела Ткачук, а також керівники земельного та організаційного відділів виконкому Руслан Пилявець та Ірина Попік.

В ході заходу була підтримана ініціатива очільника міста щодо присвоєння звання «Почесний громадян міста Жмеринка» посмертно Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО: Валерію Брезденюку, Леоніду Полянському, Антону Москаленку, Віталію Вінніченку, Олегу Пугачову, Вячеславу Семенову та Максиму Керничному.

Члени родин схвалили пропозицію міської влади щодо встановлення пам’ятного знаку загиблим героям, який буде входити до меморіалу захисникам України, погодили ескізи та місце розташування знаку. Від міської влади було запропоновано кілька місць для пам’ятного знаку, а також зазначено місце для встановлення сіті-лайту, де буде постійно демонструватися інформація та відео про Героїв.

Під час зустрічі, представники сімей Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО поцікавилися нововведеннями міської влади щодо виплат за земельні ділянки учасникам АТО у вигляді грошових компенсацій та повністю її підтримали.

Цього ж дня, від імені виконавчого комітету міської ради родичам загиблих була надана матеріальна підтримка на загальну суму 7 тис.грн.

2018-01-23 17:24:02