Жмеринський рок-фестиваль «Калина у вогні-2016»

Жмеринський рок-фестиваль «Калина у вогні-2016»

6 серпня, в центральному парку культури та відпочинку, відбувся рок-фестиваль, який молоді виконавці з різних регіонів України приурочили 113-ій річниці з Дня народження міста Жмеринки (7 серпня) та  Міжнародному Дню молоді (12 серпня).  Жмеринські фанати «важкої» музики радо зустрічали рок-гурти «Малювати квадрати» (м. Хмельницький), «Hefftemy» (м. Харків), «Men in the Boat» (м. Черкаси), « DEADLYCAPE» (м. Дніпропетровськ), «Белые камни» (м. Жмеринка), «Колеса, Ноги і Підкови» (м. Бориспіль), «Freedom» (м. Вапнярка),  «WATERS» (м. Одеса), «LAMPASSYDEDOVI» (м. Козятин), Orion (м. Козятин) та «Моноліт» (м. Шостка Сумської обл.).

З вітальним словом до молодого покоління жмеринщини звернувся міський голова Анатолій Кушнір, який привітав всіх учасників з відкриттям музичного фестивалю, наголосивши, що молодість - це безцінний дар. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. І дуже важливо, щоб майбутнє у всіх було мирне, активне, світле і щасливе. Анатолій Петрович побажав всім веселого настрою, гарно провести час і пообіцяв, що рок-фестиваль «Калина у вогні» стане традиційним у Жмеринці.

Особлива подяка в організації та проведенні фестивалю висловлюється управлінню культури та туризму (Дудік В.В.), управлінню освіти (Сьомаш С.В.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Добжанська І.М.), а також - Дмитру Левусу, Ользі Тацюн та Павлу Анталу.

2016-08-11 12:45:13