"Жмеринський комбінат комунальних послуг"

"Жмеринський комбінат комунальних послуг"

Шановні мешканці, яким надаються послуги з утримання будинків та прибудинкових територій ТОВ "Управляюча компанія "Жмеринський комбінат комунальних послуг"

В звязку з підняттям мінімальної зарплати відповідно закону про Держбюджет на 2017 рік від 21.12.2016 року № 1801 - VІІІ, зростанням ціни на електроенергію відповідно Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року № 220 та  витрат на придбання  матеріалів, на підприємстві  ТОВ "УК "Жмеринський комбінат комунальних послуг"  виникла  необхідність зміни тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових теріторій.  Вартість надання таких послуг розрахована на основі економічно обгрунтованих  витрат, з урахуванням експлуатаційних параметрів будинків і споруд та прибудинкових територій. Проект нового тарифу на послуги поданий до Жмеринського міськвиконкому на розгляд та затвердження.

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміни цін/ тарифів з обгрунтуванням їх необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженного Наказом Міністерства регіонального розвитку, будивництва та ЖКГ України № 390 від 30.07.2012 року, доводимо до Вашого відома наступну інформацію:

Перелік послуг  на утримання Ваших будинків, споруд та прибудинкової території та порядок їх надання

Перелік послуг

Порядок надання послуг

1

Прибирання прибудинкової території

щоденно, крім вихідних та святкових днів

2

Прибирання горіщ, тех.поверхів та підвалів

2  рази на рік

3

Тех.обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення