Жмеринське відділення управління виконавчої дирекції Фонду

Жмеринське відділення управління виконавчої дирекції Фонду

Жмеринське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області повідомляє, що кожна застрахована особа при наявності медичних показань  має право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Відновлення здоров’я застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду здійснюється за такими профілями медичної реабілітації:

- нейрореабілітація (підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм);

- м’язово-скелетна реабілітація (підгострий період після операцій ортопедичних та травматологічних, ревматологічні захворювання);

- кардіо-пульмонарна реабілітація (підгострий період інфаркту міокарда, після операцій на серці; підгострий період захворювань легень, після операцій на легенях; цукровий діабет);

- медико-психологічна реабілітація учасників АТО;

- реабілітація після оперативних втручань на органах зору;

- реабілітація при порушенні перебігу вагітності (ускладнена вагітність);

- інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.

Потреба в медичній реабілітації визначається висновком ЛКК закладу охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні. Заклад охорони здоров’я повідомляє відділення Фонду про таку потребу і далі всю організаційну роботу проводить представник Фонду.

Санаторно-курортний заклад застрахована особа обирає сама з Переліку, оприлюдненому на офіційному веб-сайті Фонду www.fssu.com.ua відповідно до профіля медичної реабілітації.

За додатковою інформацією звертатися до Жмеринського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Вінницькій області за адресою:

м. Жмеринка, вул. Соборна (Леніна), 11, а також за телефоном 2-18-26.

2018-04-17 11:55:44