Жмеринська міська рада надала допомогу сусіднім районам

Жмеринська міська рада надала допомогу сусіднім районам

Двадцять депутатів Жмеринської міської ради зібралися 3 жовтня 2017 року для проведення позачергової сесії. Традиційно, перед початком сесійного засідання міський голова Анатолій Кушнір проінформував присутніх про заходи та події, що відбулись в місті у міжсесійний період та привітав депутата міськради Світлану Антонівну Кару з ювілейним днем народження, який вона відсвяткувала напередодні сесії.

Необхідність у скликанні позачергової сесії була пов’язана з виникненням надзвичайної ситуації у Калинівському районі через вибух на арсеналі боєприпасів в/ч А-1119, що стався на минулому тижні, а також, з природною стихією – величезним градом, який завдав немалих збитків населенню Крижопільського району.

Саме з такою ініціативою - допомогти постраждалим районам, виступив очільник міста Анатолій Кушнір. «Ми не маємо права стояти осторонь біди, яка сталася з нашими сусідами» - зазначив він у своєму зверненні до народних обранців.

Цього дня представники депутатського корпусу внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста, а також до міського бюджету м.Жмеринка на 2017 рік, якими передбачили 100 тисяч гривень фінансової допомоги для територіальних громад Калинівського району на ліквідацію наслідків ситуації, пов’язаної з вибухом та 20 тисяч гривень – для Крижопільчан.

Дані питання були одноголосно підтримані усіма депутатами Жмеринської міської ради.

2017-10-04 10:15:35