ЖКГ конкурс
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

ЖКГ конкурс

Управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради оголошує конкурс на відбір надавачів послуг та виконавців робіт у 2017 році, зокрема:

- транспортні послуги;

- ремонтні роботи елементів (об’єктів) благоустрою (пл. Миру, пам’ятник Воїнам Автомобілістам, братських могил, дитячих та спортивних майданчиків, в’їзної арки, вхідної арки в міський парк тощо);

- поточний ремонт та встановлення дорожніх знаків;

- нанесення та відновлення дорожньої розмітки;

- ремонт контейнерів для збору ТПВ;

- відлов та стерилізація безпритульних тварин;

- демонтаж та монтаж новорічних гірлянд;

- влаштування існуючих контейнерних майданчиків;

- поточний ремонт та технічне обслуговування світлофорних об’єктів;

- поточний ремонт та встановлення автобусних зупинок;

- побілка дерев та бордюр;

- розчистка струмків;

- капітальний ремонт покрівлі каналізаційно-насосної станції (КНС) по     вул.Сільськогосподарській;

- виготовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт доріг, прибудинкових територій, пам’ятників, каналізаційно-насосної станції, на реконструкцію площ;

- виготовлення кошторисних документацій на поточний ремонт доріг;

- проведення інших робіт.

Просимо надавати письмові комерційні пропозиції в термін до 13:00 год. 24.03.2017р., фізичним та юридичним особам, які мають відповідні кваліфікації, державну реєстрацію та ліцензії на проведення відповідних робіт.

Умови проведення конкурсу та вимоги до пропозицій учасників можна отримати в організатора конкурсу – управлінні житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради за адресою: 23100, Вінницька обл., м.Жмеринка, вул. Центральна, 4, тел. (04332) 5-01-00. Особи уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу Кузюбердіна Олена Володимирівна – начальник відділу благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради та Романюк Оксана Миколаївна – начальник управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради тел. (04332) 5-01-00.

2017-03-16 12:45:34