Збір ідей проектів до Стратегії розвитку м. Жмеринки

Збір ідей проектів до Стратегії розвитку м. Жмеринки

Оголошення про збір ідей проектів

до Стратегії розвитку м. Жмеринки на період 2019 – 2021 роки

Жмеринська міська рада за сприяння Канадсько-українського проекту ПРОМІС розробляє Стратегію розвитку м. Жмеринки на період до 2030 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку м. Жмеринки: представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2019 - 2021 рр.).
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку м. Жмеринки (ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).
  7. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 24 січня 2019 року, до 17.00.

Заповнені форми надсилайте до Циган Тетяни Миколаївни на e-mail: tasia77@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до начальника управління економіки міської ради Коновала Анатолія Романовича, тел. +38 (067) 430 0414 або до консультанта проекту ПРОМІС Олександра Волошинського, ел. адреса: ov@gcs.org.ua, тел. +38 (050) 317 1088.

2019-01-09 10:02:34