Засідання ради Жмеринської міської організації Профспілки працівників освіти та науки

Засідання  ради Жмеринської міської організації Профспілки працівників освіти та науки,  відбулося 9 листопада 2017 року в приміщенні актової зали загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. На засідання було запрошено заступника начальника управління Наталю Абрамову для роз’яснення питань, які пов’язані із впровадженням пенсійної реформи, зокрема питань нарахування пенсій працівникам освіти.

Під час зустрічі Наталія Вікторівна детально зупинилась на змінах у пенсійному законодавстві, які є найбільш актуальними, окреслила основні напрямки реформування пенсійної системи, розповіла про законодавчі ініціативи та зміни для тих, хто вже отримує пенсію і хто отримуватиме її в майбутньому.

В кінці зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання. Всім присутнім було роздано брошури та заяви для реєстрації на веб-порталі з подальшим отриманням індивідуального паролю для входу до електронної системи.

2017-11-10 11:25:03