Засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання (частина 1)
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання (частина 1)

09.11.2017 року в НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» було проведено засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання. Темою практичного заняття була «Активізація пізнавальної та креативної діяльності учнів на уроках трудового навчання через ефективні інноваційно-освітні технології».

Учасники методичного об’єднання  відвідали відкритий урок із трудового навчання на тему: «Визначення завдання проекту, використовуючи моделі-аналоги»  у 8-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», який проводив учитель  трудового навчання Ткачов Д.Ф.

Голова методичного об’єднання Кругляк О.С. ознайомив присутніх із новим законом  «Про освіту» та з листом МОН України від 16.06.2014р. №1/9/319 «Про організацію  навчання і перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності». Про підготовку і проведення ІІ туру всеукраїнської шкільної олімпіади з трудового навчання повідомила присутніх методист управління освіти Завірюха І.М.

Про поурочний план вчителя, яким він має бути розповів вчитель трудового навчання НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» Крайнік М.О. З новинками методичної літератури та періодичної фахової періодичної преси ознайомив вчитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІст. №4 Заграй В.С.

2017-11-14 09:30:35