Засідання координаційної ради

Засідання координаційної ради

31.01.2019 року відбулось засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста під головуванням заступника міського голови Твердохліба В.М. У засіданні взяли участь: члени '''установ та організацій міста.

В ході роботи учасники засідання затвердили план роботи  міської  координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2019 рік, розглянули причини та обставини нещасного випадку, що стався 03.01.2019 року з слюсарем з ремонту складу ТОВ «Жмеринський вагоноремонтний завод «Експрес».

Також учасників було проінформовано про результати проведення конкурсу «Охорона праці очима дітей».

В категорії від 6 до 10 років перемогу отримала учениця 5Б класу ЗОШ №1 Соловей Вероніка.

В категорії від 11 до 14 років перемогу отримала учениця 8Б класу НВК ЗОШ - гімназії Штифорук Дар'я.

В категорії старше 15 років перемогу отримала учениця 10Б класу НВК ЗОШ – гімназії Лукінська Марія.

Було прийнято рішення координаційної ради, яке передбачає: забезпечення проведення превентивних заходів, спрямованих на поліпшення стану промислової безпеки  та охорони праці, а також зменшення рівня виробничого травматизму на підприємствах галузі;. Посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста.

2019-01-31 14:25:33