Засідання координаційної ради

Засідання координаційної ради

25.09.2019р проведено засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста під головуванням заступника міського голови Твердохліба В.М. У засіданні взяли участь: члени координаційної ради, керівники та інженери з охорони праці підприємств, установ та організацій міста.

У 2018 році на підприємствах міста сталось 5 випадків виробничого характеру.         В більшості випадків причина нещасних випадків – грубі порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці та особиста необережність потерпілих.

В ході роботи учасники засідання розглянули причини та обставини нещасних випадів, що сталися: на ТОВ «Жмеринський елеватор»: 29.01.2018 року з електромонтером з ремонту та обслуговування та 21.06.2018 року з слюсарем – ремонтником; на ТОВ «Жмеринське підприємство «Експрес»:

07.02.2018 року з слюсарем по ремонту рухомого складу  та 09.09.2018 року з учнем -  слюсарем по ремонту рухомого складу та на 30.03.2018 року  з  водієм вантажного автомобіля ФОП «Бідула».

Також учасників було проінформовано про безкоштовний семінар-навчання, який відбудеться 26 вересня о 10 годині ранку в залі засідань Жмеринської міської ради. На семінарі буде розглянуто питання здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю, легалізація трудової діяльності, вимоги щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах, порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, дотримання вимог законодавства «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Було прийнято рішення координаційної ради, яке передбачає: забезпечення проведення превентивних заходів, спрямованих на поліпшення стану промислової безпеки  та охорони праці, а також зменшення рівня виробничого травматизму на підприємствах галузі;. Посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста.

2018-09-25 13:14:00