З Днем Журналіста

З Днем Журналіста

З нагоди Дня журналіста, який відзначається в Україні щорічно, 6 червня, в Жмеринській міській раді відбулись урочисті заходи, участь у яких взяли керівники міста та місцеві ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернулися секретар міської ради Юрій Світлак та заступник міського голови Володимир Твердохліб. Керівники подякували присутнім за нелегку та надзвичайно відповідальну роботу, величезний творчий потенціал та співпрацю з органом місцевого самоврядування. Зазначили, що саме журналісти, як представники «четвертої влади» у місті є зв՚язуючою ланкою між владою та його мешканцями.

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву журналістську позицію, особистий внесок у розвиток свободи слова, високий професіоналізм, творчий підхід у висвітленні новин м. Жмеринки Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та грошовою винагородою були відзначені: ветеран праці, член Національної спілки журналістів України Сергій Петрук та Людмила Осадча, журналіст щотижневого інформаційного видання «Жмеринська газета».

Щирі вітання з нагоди свята пролунали цього дня і для Владислава Оберемка, учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, який вже кілька років є членом шкільного літературного гуртка «Паростки надії». Юного журналіста, який вже неодноразово друкував свої поетичні твори у місцевих виданнях також було нагороджено відзнакою виконкому – Грамотою та грошовою винагородою.

2018-06-06 13:00:39