XV Фестиваль талантів і творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе»

XV Фестиваль талантів і творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе»

У м.Жмеринка 1 грудня відбувся XV  Фестиваль талантів і творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Захід відбувся в Жмеринському міському історичному музеї. В рамках Фестивалю, в оглядовому залі музею  було відкрито виставку творчих робіт дітей з особливими потребами, яку можна  буде відвідати до 15 грудня. Творчі роботи дітей дуже різнопланові: і малюнки, і аплікації і вишивки різних технік, і випалювання, і дизайнерські роботи.  Участь у XV  Фестивалі талантів і творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе» прийняли 51 дитина.

Служба у справах дітей висловлює щиру подяку соціальним партнерам у підготовці і проведенні заходу : управлінню освіти міської ради (особливо соціальним працівникам Дацко О.В. і Походзей А.О.), ГО «Центр захисту дітей-інвалідів» (керівник Маєвська Л.І.), колективу Жмеринського міського історичного музею.

Особливу подяку служба у справах дітей висловлює спонсору Фестивалю супермаркету «Е МАРКЕТ».

2017-12-04 17:20:21