Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Отже, День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Очільник міста Анатолій Кушнір, заступники міського голови Олександр Фурман, Костянтин Тимунь, а також рідні Валерія Брезденюка, сестра Лариса і брат Олег, та сестра Леоніда Полянського Юлія, для віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності, відвідали місця їх поховання. «Завдяки підтримці влади ми відчуваємо, що це не лише наш біль», - зазначила Лариса Брезденюк.

Закладами загальної середньої освіти було проведено ряд заходів, з вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, зокрема, лінійка-реквієм «Герої не вмирають», проведені уроки мужності «Наші Герої», в школах організована фото виставка «Зима, що нас змінила». Проведені бесіди та відео-уроки «Вони думали про нас» та ряд інших заходів.

Герої не вмирають. Вони завжди житимуть в наших серцях!

2018-02-21 10:15:56