Вітання зі славними ювілеями

Вітання зі славними ювілеями

Поважні ювілеї - 90 та 95 років від дня народження відзначили в липні місяці 7 жмеринчан: Муржак Леонід Якович, Коваль Марія Тарасівна, Реньгач Феодосія Феодосіївна, Сегедина Ольга Гнатівна, Циганова Галина Миколаївна, Грінченко Марта Трофимівна та Мойсеєнко Феолонія Степанівна.

29 липня в домівки ювілярів завітали секретар міської ради Олександр Мацера та інспектор міської ради Тетяна Дерев’яна. Почесні гості від імені очільника міста Анатолія Кушніра бажали іменинникам мирного неба, добра, міцного здоров’я на довгі літа, щастя та злагоди, подякували їм за стійкість та мужність, за те, що пройшовши крізь буремні роки зберегли чистоту душі та помислів, а також вручили ювілярам квіти, Подяки виконавчого комітету та матеріальні винагороди.

Багатий життєвий досвід жмеринчан - ювілярів є гідним прикладом для нинішнього покоління, адже всі вони є живими свідками історичних подій, хранителями народної пам’яті. Тож нехай майбутні роки залишають у їх душах тільки світлі спогади, дарують радість, надію і благополуччя.

2016-07-29 17:05:08