Вітання ветеранів з нагоди ювілейної дати від Дня народження

Вітання ветеранів з нагоди ювілейної дати від Дня народження

За доброю традицією, що склалася, 09 лютого 2018 року, почесні ювіляри міста, ветерани Галкіна Катерина Мартинівна, Юдінова Тетяна Гордіївна, Переверзева Галина Євгенівна, Лікаренко Василь Степанович, Юрченко Марія Михайлівна приймали поздоровлення з нагоди 90-річчя та Синиціна Ганна Сільвестрівна з нагоди 95-річчя від Дня народження. В їх домівки завітали заступник міського голови з питань культурної політики міста, начальник управління культури і туризму Володимир Дудік, депутат Жмеринської міської ради Ірина Попік та інспектор організаційного відділу Павло Кальчук.

Гості від імені очільника міста Анатолія Кушніра зичили ювілярам мирного неба, добра, міцного здоров’я на довгі літа, щастя та злагоди, а також вручили Подяки виконавчого комітету, матеріальні винагороди та квіти.

Ветерани ділилися спогадами про своє життя, розповідали про своїх дітей, онуків, правнуків та щиро дякували представникам влади за увагу та турботу.

Багатий життєвий досвід ветеранів є гідним прикладом для нинішнього покоління.

Фото-"Жмеринська газета"

2018-02-12 12:45:44