Відзначення 73-ї річниці визволення міста Жмеринка від фашистських загарбників!

Відзначення 73-ї річниці визволення міста Жмеринка від фашистських загарбників!

73 роки тому, 18 березня, до жителів Жмеринки прийшло довгождане визволення від фашистських загарбників. Прийшло воно нелегко, з боями, з тяжкими втратами. Жмеринчани свято бережуть пам`ять про відомих і невідомих воїнів-визволителів. Цей день вписаний у нашу історію навічно. В ньому – біль і гіркота втрат і вдячність тим, хто визволяв рідну землю та дарував нам мирне майбутнє.

В цей день ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наше місто від  фашистських окупантів.

З нагоди 73-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та вшанування пам’яті всіх, хто захищав нашу землю, відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави та Центральної Братської Могили.

В заходах взяли участь очільник міста Анатолій Кушнір, представники виконавчого комітету,  громадських, ветеранських організацій, депутати міської ради, учасники АТО.

До Дня визволення міста, в концертній залі Музичної школи, відбулися святкові урочистості  з відзначенням ветеранів Почесними грамотами та Подяками виконавчого комітету і святковий концерт за участю хору «Надвечір’я».

Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя за нас в роки війни, хто не дожив до Перемоги.

Здоров`я і миру ветеранам, які цього дня поруч з нами.

2017-03-20 16:45:05