Відзначення 205-ї річниці народження Тараса Шевченка

Відзначення 205-ї річниці народження Тараса Шевченка

Усе життя і творчість Тараса Григоровича Шевченка були присвячені українському народу, його прагненню до волі і визволення від кріпацтва. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за свободу. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

11 березня за участю заступників міського голови та громадськості проведено урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку на центральній площі міста.

Присутні згадали творчий шлях Кобзаря, а учениця 8 класу Школи-ліцей Валерія Шевчук продекламувала авторський вірш «Гордість Вкраїни».

Крім того конкурс читців поезії Кобзаря об'єднав минулого тижня 60 жмеринчан віком від 7 до 35-ти років. У бібліотеках Жмеринки відбулися тематичні виставки, присвячені 205-й річниці з дня народження Тараса Шевченка, у школах – бесіди, уроки і виховні години.

2019-03-12 08:15:58