Відкритий конкурс на участь у міжнародному проекті “Платформа змін – АРТ-ДЕПО”
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Відкритий конкурс на участь у міжнародному проекті “Платформа змін – АРТ-ДЕПО”

Проект “Платформа змін АРТ-ДЕПО” включає в себе два семиденних українсько-німецьких обміни: перший буде проходити 19-25 серпня 2016 року в місті Жмеринка, Україна; другий 23-30 вересня 2016 року – в місті Нойруппін, Німеччина. Обміни передбачають активну програму для молоді, що включає дослідження міст Жмеринка та Нойруппін; фізичну трансформацію публічного простору в Жмеринці, спільно з локальною громадою та молоддю з Німеччини; спільне напрацювання ідей, стратегій та участь у плануванні сталого розвитку трансформованого простору в Жмеринці.

До участі у проекті запрошуюємо молодь зі Жмеринки та молодих активістів з Кременчука, які брали участь у трансформаціях Художнього салону, Кінотеатру “Дніпро” та альтернативного центру ‪#‎Adapter‬:

  • у віці від 18 до 29 років;
  • зацікавлених в роботі з міськими публічними просторами;
  • готових брати участь у фізичній трансформації 19-25 серпня 2016 року в Жмеринці, що передбачає фізичну роботу;
  • готових брати участь у візиті 23-30 вересня 2016 року до міста Нойруппін (Німеччина);
  • зі знанням англійської мови;
  • з наявним закордонним паспортом.

В рамках обміну учасникам надається проживання та харчування, а також відшкодовуються дорожні витрати до Німеччини та в зворотньому напрямку.
Для того, щоб взяти участь в обміні необхідно заповнити цю заявку до 20 червня 2016 року.

Відбір учасників буде здійснюватися координаційною групою проекту на основі критеріїв, вказаних вище. Всі учасники, які пройдуть відбір будуть сповіщені про участь в обміні по електронній пошті, зазначеній в заявці.

Учасникам, які пройдуть конкурсний відбір, буде необхідно отримати візу для поїздки в Німеччину. Організатори нададуть запрошення для отримання візи. За оформлення візи учасники несуть відповідальність самостійно. Організатори не покривають дорожні витрати, пов”язані з отриманням візи.

Будь-які питання щодо обміну можна задавати по електронній пошті:katss314@gmail.com.

Проект “АРТ-ДЕПО” втілюється ГО “Культурний діалог” (м. Кременчук, Україна) у партнерстві з ГО “Інститут культурної політики” (м. Вінниця, Україна) та Mittendrin (м. Нойруппін, Німеччина) та підтримується програмою “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” Фонду “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ).

2016-06-15 08:30:51