Відділ з питань цивільного захисту інформує!

Відділ з питань цивільного захисту інформує!

14.12.2017 року Жмеринським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з відділом з питань цивільного захисту, оборонно-мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Жмеринської міської ради проведено об'єктове тренування на хімічно-небезпечному об'єкті ТОВ «Жмеринський молокозавод» за темою: «Ліквідація наслідків аварії з викидом аміаку на хімічно-небезпечному об'єкті».

В ході об'єктового тренування були відпрацьовані питання:

1. Дії у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із викидом аміаку.

2. Практичне проведення аварійно-рятувальних робіт формуваннями цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із викидом аміаку в наслідок пошкодження компресорної станції.

У практичному заняті прийняли участь фахівці: Жмеринського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області (протипожежна спеціалізована служба),  КП «Жмеринської міська  станції швидкої допомоги» (спеціалізована служба медицини), аварійно-диспетчерської служби Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» та формування цивільного захисту ТОВ «Жмеринський молокозавод».

Усі визначенні завдання під час проведення тренування були виконанні у повному обсязі.

2017-12-15 15:30:26