Відділ з питань цивільного захисту інформує!

Відділ з питань цивільного захисту інформує!

27.10.2017 року проведено командно-штабного тренування органів управління та сил Жмеринської міської ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Вінницької області за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Жмеринської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду, з практичним відпрацюванням питань щодо роботи оперативних штабів, порядку дій сил і засобів комунальних служб та енергопостачальних компаній і додатково-залучених формувань у разі загрози або виникнення порушень у роботі систем життєзабезпечення».

В ході командно-штабного тренування були відпрацьовані питання:

1. Дії органів управління міської ланки у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із вибухом газу у котельні.

2. Практичне проведення аварійно-рятувальних робіт формуваннями цивільного захисту у разі виникнення порушень у роботі систем життєзабезпечення.

Відповідно до запланованих заходів проведено практичне заняття по взаємодії міських спеціалізованих служб цивільного захисту,  із  ввідною  «Вибух газоповітряної суміші у котельні» (практичні заняття проводились  на території Соціально-психологічного центру реабілітації дітей, по вул. Училищна, 9).

У практичному заняті прийняли участь фахівці: Жмеринського районного сектору ДСНС України (протипожежна спеціалізована служба), КП «Жмеринської міська  станції швидкої допомоги» (спеціалізована служба медицини), аварійно-диспетчерської служби Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» та МКП «Енергоресурс» (комунально–технічна спеціалізована служба).

Усі визначенні завдання під час проведення тренування були виконанні у повному обсязі.

2017-10-30 16:25:25