Відбулося перше засідання політико-консультативної ради при Жмеринській міській раді

В залі засідань міської ради, 23 лютого 2018 року, відбулося розширене засідання політико-консультативної ради при Жмеринській міській раді, в роботі якої взяли участь керівництво міста, представники депутатського корпусу, шкільний актив міста, представники політичних партій та громадських організацій, а також члени сімей загиблих Героїв Небесної Сотні.

На розгляд ПКР виносилось три питання: «Про формування та затвердження плану роботи політико-консультаційної ради на 2018 рік», «Про роботу виконавчого комітету Жмеринської міської ради щодо матеріального та соціального захисту учасників АТО і учасників Революції Гідності» та «Обговорення кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Жмеринки» (посмертно) Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.».

З інформацією по першому питанню слухали голову політико-консультативної ради Єгорова Станіслава Васильовича, який запропонував учасникам перелік найбільш актуальних для життєдіяльності міста заходів для включення до плану роботи на 2018 рік. По кожному запропонованому пункту плану проводилось окреме відкрите голосування. Члени ради внесли ряд доповнень та пропозицій, які були враховані  в плані роботи ПКР на 2018 рік.

По другому питанню інформацію надала - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради, Ткачук Анжела Олександрівна, яка ознайомила присутніх про соціальний захист учасників АТО і учасників Революції Гідності, їх матеріальний захист та детально висвітлила роботу, яка була проведена стосовно вище вказаної категорії громадян за минулий рік.

По третьому питанню виступали - заступник міського голови з питань культурної політики міста, начальник управління культури та туризму, Дудік Володимир Валентинович, начальник організаційного відділу - Попік Ірина Анатоліївна та Савіна Ірина Анатоліївна – начальник управління житлово-комунального господарства. В ході засідання, було заслухано та підтримано дане питання. Надано вичерпну інформацію про виготовлення та встановлення, найближчим часом, пам'ятник Героям Небесної Сотні та учасникам АТО.

Засідання політико-консультативної ради проходило за активної участі представників громадськості.

Фото - "Жмеринська газета"

2018-02-26 16:50:19