Відбулося перше засідання Громадської ради при Жмеринській міській раді

Відбулося перше засідання Громадської ради при Жмеринській міській раді

В залі засідань міської ради, 28 лютого 2018 року, відбулося засідання Громадської ради при Жмеринській міській раді, в роботі якої взяли участь керівництво міста, представники депутатського корпусу та громадських організацій.

На розгляд ГР виносилось три питання: «Про розгляд та затвердження плану роботи Громадської ради на 2018-2019 рік.», «Про роботу постійної комісії з питань планування фінансів бюджету та соціально-економічного розвитку міста за 2017 рік», та «Обговорення кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Жмеринки» (посмертно) Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.».

З інформацією по першому питанню слухали голову Громадської ради Маєвську Людмилу Іванівну, яка запропонувала учасникам перелік найбільш актуальних для життєдіяльності міста заходів для включення до плану роботи на 2018-2019 рік. По кожному запропонованому пункту плану проводилось окреме відкрите голосування. Члени ради внесли ряд доповнень та пропозицій, які були враховані  в плані роботи ГР на 2018-2019 рік.

По другому питанню виступали – начальник управління економіки – Коновал Анатолій Романович, який ознайомив всіх присутніх про роботу комісії, яка була проведена за минулий 2017 рік та надав статистичні дані по кожному члену даної комісії.

По третьому питанню виступали - начальник організаційного відділу - Попік Ірина Анатоліївна. В ході засідання, було заслухано та підтримано дане питання.

Засідання політико-консультативної ради проходило за активної участі представників громадськості.

2018-03-01 16:15:20