Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради

18 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради, на якому виносились ряд важливих питань з яких:

Управлінням житлово-комунального господарства виносились  питання про затвердження проектно-кошторисної документації на:

• капітальний ремонт прибудинкової території по вулиці Павлова, 11
  • капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ударника(від буд.№22 до будинку №42)
  • затвердили перерахунок проектно-кошторисної документації в цінах станом на квітень 2019 року на капітальний ремонт території пам’ятників загиблим Воїнам-Афганцям та пам’ятного знаку ліквідаторам та постраждалим від аварії на ЧАЕС в м. Жмеринка Вінницької області.

А також затверджувався проект рішення про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки, з метою увіковічення пам’яті засновниці та начальниці Жмеринської жіночої гімназії Лукашевич Ганни Логінівни на будівлі НВК «ЗОШ I-III ст.-гімназія».

Дошка виготовляється за сприяння випускника школи протоієрея Сергія Мельника настоятеля церкви Різдва Богородиці міста Жмеринки

Ознайомитись з повним переліком затверджених рішень виконавчого комітету можна на офіційному веб-сайті  Жмеринської міської ради у розділі «Рішення виконавчого комітету».

2019-04-18 16:23:34