Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради

18 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жмеринської міської ради, на якому виносились ряд важливих питань з яких:

Управлінням житлово-комунального господарства виносились  питання про затвердження проектно-кошторисної документації на:

  • капітальний ремонт прибудинкової території по вулиці Павлова, 11
  • капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ударника(від буд.№22 до будинку №42)
  • затвердили перерахунок проектно-кошторисної документації в цінах станом на квітень 2019 року на капітальний ремонт території пам’ятників загиблим Воїнам-Афганцям та пам’ятного знаку ліквідаторам та постраждалим від аварії на ЧАЕС в м. Жмеринка Вінницької області.

А також затверджувався проект рішення про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки, з метою увіковічення пам’яті засновниці та начальниці Жмеринської жіночої гімназії Лукашевич Ганни Логінівни на будівлі НВК «ЗОШ I-III ст.-гімназія».

Дошка виготовляється за сприяння випускника школи протоієрея Сергія Мельника настоятеля церкви Різдва Богородиці міста Жмеринки

Ознайомитись з повним переліком затверджених рішень виконавчого комітету можна на офіційному веб-сайті  Жмеринської міської ради у розділі «Рішення виконавчого комітету».


2019-04-18 16:23:34