Відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників статистики.

Відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників статистики.

4 грудня в приміщенні відділу статистики у Жмеринському районі, спільно з Жмеринською районною державною адміністрацією відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників статистики.

Від імені секретаря міської ради Юрія Світлака, з вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський.

Відповідно до розпорядження секретаря міської ради Юрія Світлака, почесними грамотами і матеріальними винагородами, в цей день, були відзначені: Богословцева Лідія Григорівна – головний спеціаліст – економіст відділу статистики у Жмеринському районі та Давиденко Віра Петрівна – фахівець з інтерв’ювання відділу статистики у Жмеринському районі.

2018-12-04 16:52:14